Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2023-2024 m. m.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Kab. Nr.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

 

Jūra Untulienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Metodininkė -

117 kab.

Daiva Šekštelytė-Kriukienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Metodininkė

IIa kl.

302 kab.

Sandra Stragiene

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja

IVd kl.

303 kab.

Jolanta Smirnova

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Metodininkė

Id kl.

304 kab.

Dainora Eigminienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Ekspertė -

305 kab.

Užsienio kalbų mokytojai

 

Vida Kvaraciejūtė

Anglų kalbos mokytoja

Metodininkė -

202 kab.

Ilona Deikienė

Anglų kalbos mokytoja

Ekspertė

IIIf kl.

204 kab.

Aušra Serapinienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

IIIe kl.

205 kab.

Julius Dagelis

Anglų kalbos mokytojas

-

If kl.

308 kab.

Vaida Dabkuvienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

IVa kl.

203 kab.

Aušra Kaminskienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja -

211 kab.

Eglė Adomaitienė

Vokiečių, rusų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja -

316 kab.

Teresa Radvilienė

Rusų kalbos mokytoja

Metodininkė

IVf kl.

118 kab.

Ana Baranovskaja

Prancūzų kalbos mokytoja

Metodininkė  

317 kab.

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

 

Vitalija Sakalauskienė

Matematikos mokytoja

Metodininkė -

216 kab.

Rita Samaitienė

Matematikos mokytoja

Metodininkė -

217 kab.

Vilma Groblienė

Matematikos mokytoja

Metodininkė

Ia kl.

218 kab.

Deimantė Stankevičiūtė

Matematikos mokytoja

- -

220 kab.

Jūratė Jašinskienė

Matematikos mokytoja

Vyr. mokytoja

IIIc kl.

222 kab.

Gintautas Rudzis

Informacinių technologijų mokytojas

Ekspertas -

213 kab.

Jolita Šeškutė

Informacinių technologijų mokytoja

Vyr. mokytoja -

215 kab.

Gamtos mokslų mokytojai

 

Irma Čerškienė

Chemijos mokytoja

Metodininkė -

320 kab.

Nijolė Dubovskienė

Chemijos mokytoja

Vyr. mokytoja -

320 kab.

Samuelis Jonelis

Chemijos mokytojas - - 319 kab.

Diana Vasilevskienė

Biologijos mokytoja

Metodininkė

III a kl.

105 kab.

Eglė Radzevičiūtė

Biologijos mokytoja

- -

104 kab.

Audrius Petrušis

Fizikos mokytojas

Vyr. mokytojas -

220 kab.

Daiva Keršienė

Fizikos mokytoja

Metodininkė

Ic, IIId kl.

221 kab.

Socialinių mokslų mokytojai

 

Morkus Dusevičius

Dorinio ugdymo (Tikyba), filosofijos mokytojas

Mokytojas

IVe kl.

103 kab.

Vytautas Toleikis

Dorinio ugdymo (Etika) mokytojas

Metodininkas

Ib kl.

201 kab.

Sigita Černiauskaitė

Geografijos mokytoja

Metodininkė

IVc kl.

207 kab.

Kristina Vilkelienė

Istorijos mokytoja

Ekspertė

IIIb kl.

314 kab.

Milda Matusevičienė

Istorijos mokytoja

Vyr. mokytoja

IIc kl.

315 kab.

Viktorija Kurienė

Istorijos mokytoja

- -

322 kab.

Lijana Pocienė

Ekonomikos ir verslumo mokytoja

Metodininkė -

317 kab.

Laisvūnė Sivilevičienė

Gyvenimo įgūdžių mokytoja - - 102 kab.

Aušra Čechavičienė

Psichologijos mokytoja Mokytoja - 323 kab.

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

 

Lina Šaulienė

Technologijų mokytoja

Metodininkė -

119 kab.

Olivija Belickaitė-Petrauskienė

Technologijų mokytoja

Vyr. mokytoja -

120 kab.

Denis Potapčik

Technologijų mokytojas

Vyr. mokytojas -

124 kab.

Ignas Achramavičius

Dailės, fotografijos mokytojas

- -

307 kab.

Karina Narbutaitė

Dailės mokytoja

Mokytoja

IIe kl.

307 kab.

Jolanta Jusienė

Muzikos mokytoja

Metodininkė

IIb, IVb kl.

208 kab.

Valerijus Jevsejevas

Teatro mokytojas

Metodininkas -

101 kab.

Jolanta Bėtienė

Fizinio ugdymo mokytoja

Metodininkė

IId kl.

Sporto salė

Algimantas Bagdonas

Fizinio ugdymo mokytojas

Vyr. mokytojas -

Sporto salė

Pareigybės aprašymas

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.00 – 11.45
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
Iki pavasario (Velykų) atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.