KONTAKTAI

Gimnazijos rekvizitai:

Pavadinimas  Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija 
Direktorė  Aldona Grušnienė, 
Kodas  302420721, 
Adresas  Kazliškių g. 4, LT-09205 Vilnius, 
Telefonas / faksas  +370 52 735350, 
El. paštas  rastine@kristoforo.vilnius.lm.lt
Interneto adresas  http://kristoforogimnazija.lt

Žemėlapis. Mus rasite:

kontaktai

Priėmimo (darbo) laikas:

Priėmimo laikas

Kontaktai konsultacijoms:

Iškilus klausimams konsultuotis siunčiant klausimus elektroniniu paštu:

rastine@kristoforo.vilnius.lm.lt; Tel. Nr. 852735350;
direktore@kristoforogimnazija.lt – direktorė Aldona Grušnienė;  
dalia@kristoforo.vilnius.lm.lt – direktorės pavaduotoja ugdymui Dalia Čiupailienė;
ausra@kristoforo.vilnius.lm.lt – direktorės pavaduotoja ugdymui Aušra Kaminskienė;
gintautas@kristoforo.vilnius.lm.lt – pavaduotojas ūkio reikalams Gintautas Stasiukevičius;

per elektroninį TAMO dienyną;

algirdas.gaidys@foxitnetas.lt – IT specialistas – Algirdas Gaidys;

a.cechaviciene@gmail.com – psichologė Aušra Čechavičienė;

cechavicienea@gmail.com (registracijai).
„Messenger“ ir „Facebook“ – Ausra Cechaviciene;
Skype – ausraausra111
Konsultacijų laikas:
I-V 8.00 val-15.00 val.
Skubiais atvejais laiką galima derinti individualiai.  

bogdanovic.barbara@kristoforogimnazija.lt – socialinė pedagogė Barbara Bogdanovič;

Tel. Nr. 8650 94636;