Svečias gimnazijoje iš projekto „Atgal į mokyklą“

• Paskelbta: 2024-05-02

LR užsienio reikalų ministerijos organizuojamo projekto „Atgal į mokyklą“ metu diplomatai, valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir vienai dienai tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai įdomiai ir smagiai papasakoti, kas yra Europos Sąjunga. Kadangi 2024 metais švenčiame Lietuvos narystės ES ir NATO 20-metį, šiemet URM ir kitų institucijų darbuotojai supažindins moksleivius ne tik su ES, bet ir su NATO aktualijomis.

Balandžio 24 d. į gimnaziją atvyko Simonas Čepkauskas, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Tarptautinių santykių ir Europos Sąjungos reikalų grupės vyriausiasis patarėjas. Svečias mokiniams priminė Lietuvos kelią į Europos sąjungą, kuo narystė NATO svarbi ir naudinga Lietuvai, koks Lietuvos indėlis į šių organizacijų veiklą. Taip pat svečias pasidalino savo karjeros istorija diplomatijos srityje.

Milda Matusevičienė

Milda Matusevičienė