20 metų sėkmės: projektas „Atgal į mokyklą“ apie ES ir NATO

  • Paskelbta: 2024-05-16
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 15 d. į gimnaziją atvyko buvęs mokinys Darius Domarkas. D. Dormarkas šiuo metu dirba Vidaus reikalų ministerijoje, Viešojo saugumo politikos grupės vadovu.  Svečias su mokiniais pasidalino prisiminimais apie mokyklinius metus gimnazijoje ir papasakojo kaip veika ES ir NATO, kuo narystė šiose organizacijose svarbi Lietuvai.

LR užsienio reikalų ministerijos organizuojamo projekto „Atgal į mokyklą“  metu diplomatai, valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir vienai dienai tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai įdomiai ir smagiai papasakoti, kas yra Europos Sąjunga. Kadangi 2024 metais švenčiame Lietuvos narystės ES ir NATO 20-metį, šiemet URM ir kitų institucijų darbuotojai supažindins moksleivius ne tik su ES, bet ir su NATO aktualijomis.

Autorius:
Milda Matusevičienė

Nuotraukos:
Milda Matusevičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas