"F9 Folkloras"

• Paskelbta: 2024-02-15

Prieš pat mokinių žiemos atostogas, vasario 15 d., "F9 Folkloras" komedijos klubas, suburtas jaunų inovatyvių komikų, surengė savo pirmąjį renginį. Pašnekovas - filosofijos ir tikybos mokytojus Morkus Dusevičius. Šis mokytojas yra labai svarbi, paskutinė dėlionės detalė, mūsų mokyklos mokiniams! Užpildo jų vidų šiluma ir išmintimi! Nors auditorija nebuvo pati didžiausia, emocija, kuri plūduriavo salės paviršiuje buvo neapsakomai audringa, geraja to žodžio prasme! Vedėjai Joris ir Martynas buvo paruošę šūsnį klausimų, pradedant tradiciniais mokytojo klausimais mokiniams, prieš pradedant pamoką ar nepavykusią krepšininko karjerą.

„ F9 Folkloras “ komanda dėkoja visiems atėjusiems ir tikisi sulaukti tokio pačio arba net didesnio dėmesio kitame renginyje, kuris planuojamas kovo mėnesį.

„ F9 Folkloras “ socialinės medijos puslapis (instagram) : https://www.instagram.com/f9_folkloras/

F9 Folkloras organizatoriai

Ačiū buvusiems. Iki kito karto.

Martynas Ražauskas, Dovydas Germanavičius

Martynas Ražauskas