Kalėdinė mokinių mokomųjų bendrovių expo 2023

• Paskelbta: 2023-12-08

2023 metų gruodžio 8 d. Litexpo parodų ir kongresų rūmuose vyko didžiausia jaunųjų verslų mugė ,,Kalėdinė mokinių mokomųjų bendrovių eXpo 2023”. Mugėje savo produktus pristatė 130 jaunųjų bendrovių. Ši eXpo – tai visuomenei atvira mokinių mokomųjų bendrovių verslų paroda. Jos metu mokiniai pristato mokykloje vystomus produktus / paslaugas, bendrauja su verslo mentoriais, parodos lankytojais, demonstruoja savo įgytas žinias ir antreprenerystės gebėjimus. Už išskirtinius pasiekimus skirtingose verslo srityse, mokinių bendrovės įvertinamos rėmėjų ir partnerių įsteigtais vardiniais apdovanojimais.

Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos IV kl. mokinės Ieva Lota Kavaliauskaitė, Ugnė Norvaišaitė, Jovita Simanovaitė, Lina Čarneckytė pristatė bendrovę ,,Paskęsk kultūroje”.