Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija

Paroda- prezentacija „M.K. Čiurlionis Leipcige“

  • Paskelbė : Natalija Ratko
  • Paskelbta: 2025-10-17
  • Kategorija: Renginiai

Paroda- prezentacija „M.K. Čiurlionis Leipcige“

„Ö kaip vokiškai?“- šiemet Vokiečių kalbos dienos Lietuvoje vyko jau 10-ąjį kartą. 10 metų  mūsų gimnazijos mokiniai  dalyvauja šioje Getės instituto  iniciatyvoje.

Kaip pristatyti vokiečių k. ir kultūrą, kaip sudominti, šviesti gimnazijos bendruomenę, populiarinti vokiečių kalbą?- tokius klausimus kėlė III b,c,d klasių mokiniai, kurie mokosi vokiečių kalbos. Jau trečius  metus ta pati bendraminčių komanda mokykloje puoselėja vokiečių kalbos ir kultūros tradicijas.

O gal M. K. Čiurlionis ir Vokietija? 2025m. minime kompozitoriaus jubiliejų. Taip!

M. K. Čiurlionis studijavo ir kūrė Leipcige!

 Spalio 14-15d. gimnazijos bendruomenė galėjo susipažinti su vokiškuoju menininko gyvenimo ir kūrybos  laikotarpiu  išradingai  pateikta  informacija- Leipcigo vaizdai M.K. Čiurlionio paveikslų stiliumi, pasakojimas pirmuoju asmeniu.  Pertraukų metu skambėjo kompozitoriaus kūrinių  heavy metal interpretacijos iš 2025m. Helsinkyje  paminėto  M. K. Čiurlionio jubiliejaus renginių.

Teksto autorė Eglė Adomaitienė

Nuotraukos:
Eglė Adomaitienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas