Alumnų meno festivalis 2024

• Paskelbta: 2024-04-05
  • Kategorija: Kvietimai

Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos Vaikščiotojai & Company maloniai KVIEČIA į  Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos septintąjį Alumnų Meno festivalį Alumni 2024

Alumni 2024 PROGRAMA:

BALANDŽIO 10 d. Trečiadienis

10.00   Festivalio atidarymas. Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos direktorė Irma Čerškienė.

10.05   Andrius Tapinas: nuo „Vilko valandos“ trilerio iki Lietuvos savivaldybių nepaprastų nuotykių? Kalbina dorinio ugdymo mokytojai Morkus Dusevičius ir Vytautas Toleikis.

11.30    Meno parodų atidarymas:

Ieva Grigienė – paroda “Slibino liežuviai”,

Adomas Mažeika – paroda Migrena,

Emilis Šeputis – ekspozicija Kortos.

12.00   Gimnazijos viešnia Marija Krupoves – Berg. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės tautų dainos. Akomponuoja smuikininkas Vytautas Mikeliūnas.

13.30   Akvilina Cicėnaitė: nuo „Niujorko Respublikos” iki „Anglų kalbos žodyno”. Tapatybės ir atminties problema. Kalbina Vytautas Toleikis.

14.30   Justė Kraujelytė dainuoja savo sapnišką ir terapinę kūrybą. Akomponuoja bosine gitara Dovydas Mindaugas Buidovas

BALANDŽIO 11 d. Ketvirtadienis

10.00   Marijos Kavtaradzės kino filmo ‚Tu man nieko neprimeni” peržiūra.

11.30   Filmo aptarimas. Morkus Dusevičius ir Lina Kaminskaitė – Jančorienė.

12.30   Pokalbis apie teatrą: aktorius Laurynas Jurgelis, režisierius Jaunius Juodelis, režisierius Povilas Makauskas, teatro kritikė Aistė Šivytė.

13.30   Violeta Tapinienė ir jos atsiminimų knyga „Susigrąžinto laiko blyksniai“. Kalbina Vytautas Toleikis.

14.30   Jaunųjų kūrėjų pasirodymas. Poezija, muzika, pokštai: Menine kūryba užsiimantį jaunimą vienijanti bendruomenė Antitezė ir muzikinė grupė Expromtu. Anika Deikovaitė, Viltė Neižytė, Mindaugas Poškus, Eglė Radzevičiūtė, Deimantė Stankevičiūtė, Algirdas Gaidys, Jorinta Kliukovskaja, Akvilė Ruščilaitė, Ieva Ruščilaitė.

15.30   Festivalio uždarymas.

Festivalio partneriai, rėmėjai:

Leidykla „Naujasis Židinys – Aidai”,

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas,

Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos 1994 m. alumnis Edvardas Bumšteinas.

Vytautas Toleikis