Šv. Kristoforo gimnazijos Meninio skaitymo konkursas

• Paskelbta: 2024-01-18
  • Kategorija: Konkursai

Sausio 18 dieną 12 valandą Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas, surengtas Lietuvos kalbos dienų proga, kuri bus minima nuo Vasario 16 d. iki Kovo 11 d. I-IV klasių mokiniai deklamavo žymių lietuvių rašytojų ir poetų kūrinius. Maloniai priimti buvo ir žiūrovai, kurie palaikė kiekvieną dalyvį. Kūriniai buvo gražiai pristatyti kiekvieno mokinio su savais unikaliais stiliais ir intonacija.

Sveikiname Eglę Bružaitę ,4b klasės mokinę, kuri laimėjo konkurso pirmąją vietą. Abiturientė atliko ištrauką iš XX a. žymaus Lietuvos poeto, prozininko ir dramaturgo Balio Sruogos memuarinės knygos ,,Dievų miškas”. Ji stebuklingai užkerėjo visus žiūrovus, deklamuodama ištrauką taip, lyg ji pati būtų fragmento veikėja. Lauksime kitų metų Skaitovų konkurso dalyvių. Eglei linkime didžiausios sėkmės Vilniaus m. mokinių Meninio skaitymo konkurse.

Elija Bikantaitė, Ie klasės mokinė