Edukacinė išvyka į Berlyną

• Paskelbta: 2024-05-03
  • Kategorija: Išvykos

Balandžio 27-30 dienomis būrys devintokų, kurių pagrindą sudarė 1b klasė ir vaikščiotojai, lankėsi Berlyne. Dėka patyrusių vairuotojų ir puikios kompanijos, Lenkiją kirtome greitai. Pakeliui aplankėme Lenkijos krikščionybės širdį - Gniezno katedrą. Kitą dieną, pernakvoję Lenkijos pasienio miestelyje Slubice, nepraėjus nei dviem valandoms, jau buvome Berlyno centre. Aplankėme Holokausto memorialą, Brandenburgo vartus, Bebelio aikštę, kurioje naciai 1933 m. degino knygas, Muziejų salą. Užsukome ir į Humboltų universitetą, atstatytus Karališkuosius rūmus, ten pažiūrėjome senosios  Indijos meno parodą. Buvo išties įdomu pamatyti ir sužinoti daugiau apie žymiausias Berlyno vietas. Didžiausią  įspūdį paliko „Deutschland museum”, Televizijos ir kino muziejus, kurie buvo itin interaktyvūs. Ir paskutinis akordas - Zoologijos sodas, kuris išsiskyrė savo dydžiu ir gyvūnų rūšių gausumu. Apibendrinant galime sakyti, jog kelionė pavyko puikiai. Šioje išvykoje pamatėme vienus garsiausių istorinių bei kultūrinių objektų pasaulyje, susiradome naujų draugų ir, visų svarbiausia, gavome daug naudingų žinių.

Ugnė Skestenytė

Vytautas Toleikis