Lapkritis – Gruodis

TARPMOKYKLINIO KONKURSO „ŽIEMOS SPALVOS“ REZULTATAI

skI vietos laimėtojos darbas

2014 m. gruodžio 18-19 dienomis penkiose Vilniaus miesto mokyklose vyko mūsų gimnazijos organizuotas tarpmokyklinis kalėdinių ir naujametinių atvirukų konkursas „Žiemos spalvos“.
Dalyvaujančių mokyklų bendruomenės nariai galėjo internetu balsuoti už jiems patinkančius kitos mokyklos mokinių darbus.
Vertinimo komisija, apibendrindama gautus balsus, įvertindama darbų originalumą ir techniką, skelbia konkurso laureatus: skaityti daugiau …

Kitų laureatų darbus galite peržiūrėti čia.
KONFERENCIJA „AŠ GALIU“

tu

Gruodžio 1 d. Vilniaus miesto savivaldybėje tarybos posėdžių salėje vyko psichologinės-pedagoginės tarnybos organizuojama 9-12 klasių mokinių konferencija „Aš galiu“, kurioje Vilniaus miesto mokyklų komandos iki 6 asmenų turėjo pristatyti pranešimus psichoaktyvių medžiagų prevencijos tema.
Konferencijos tikslas – formuoti asmens nuostatas ir vertybes, stiprinančias jauno žmogaus pasiryžimą sveikai gyventi. Skaityti daugiau …

Renginio akimirkas galite peržiūrėti galerijoje.
„TURI PER DAUG – PASIDALINK”

as

Nuo lapkričio 10 d. iki gruodžio 12 d. šv. Kristoforo gimnazija dalyvavo Labdaros Paramos Fondo „ATVIRAS KELIAS“ organizuojamame projekte „TURI PER DAUG – PASIDALINK“, skirtu paremti SOS Vaikų Kaimo jaunimo neformaliojo švietimo ir užimtumo problemų sprendimą.
Fondas „ATVIRAS KELIAS“ prašė mokyklos bendruomenės paaukoti jiems nereikalingus daiktus – rūbus, avalynę, žaislus, bižuteriją, buities daiktus, kūdikių daiktelius, mokymosi reikmenis, nedidelius baldus – bet kokius jau nereikalingus, bet dar tinkamus naudoti, nesulūžusius, nesuplyšusius ir nesuteptus daiktus. Skaityti daugiau …

Renginio akimirkas galite peržiūrėti galerijoje.
KALĖDINIS KREPŠINIO TURNYRAS 3X3
TIT
Gruodžio 11 d. gimnazijoje vyko tradicinis kalėdinis krepšinio turnyras 3×3, kurį organizavo kūno kultūros mokytojai.
I vietą iškovojo M. Gruodis IIId, E. Luneckas IIId, E. Tukačiauskas IVc. II vietą – D. Petkus IIIe, M. Špokas IIIe, M. Davidonis IIIe, V. Šeštokas IIIe. III vietą – N. Vaikšnoras IIIf, K. Martinkėnas IIIa, Ž. Narūnas IIIa, D. Mazgys IIIf.
Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus!
Daugiau renginio akimirkų galerijoje.
KALĖDINIS MOKYKLOS PAPUOŠIMAS „ANGELAS“
PAGRINDINE
Daugiau renginio akimirkų galerijoje.
METŲ KNYGOS RINKIMAI 2014
Prasidėjo jubiliejinė akcija „Metų knygos rinkimai“. Jau dešimtą kartą skaitytojai kviečiami išrinkti Metų knygas keturiose kategorijose: suaugusiųjų, poezijos, paauglių ir vaikų.
Ekspertų komisijos atrinko dvidešimt šiuolaikinių lietuvių autorių knygų, parašytų ir išleistų nuo 2013 m. rugsėjo 1 dienos iki 2014 m. rugpjūčio 31 dienos.
Kviečiame gimnazijos bendruomenę jau penktą kartą dalyvauti akcijoje ir rinkti Metų knygas net trijose kategorijose: suaugusiųjų, poezijos ir paauglių.
Plačiau apie akciją skaitykite čia, rinkimų plakatas.
logotipas
GRUODŽIO 19 D. PAMOKŲ TVARKARAŠTIS
Gruodžio 19 d. tvarkaraštis patalpintas čia.
AKCIJA „KNYGŲ KALĖDOS 2014“
Dovanokime lietuvių autorių knygas gimnazijos bibliotekai!
Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau ketvirtą kartą keliauja per Lietuvą.
„Knyga įprasmina mūsų valstybės istoriją ir tradicijas, moko svarbiausių gyvenimo vertybių. Per šias „Knygų Kalėdas“ dovanokime lietuvių autorių knygas ir pasirūpinkime, kad jos pasiektų skaitytojus tolimiausiuose šalies kampeliuose“, – sakė Prezidentė.
Kviečiame gimnazijos moksleivius, mokytojus ir tėvelius prisidėti prie prezidentės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“ ir padovanoti naujų knygų mūsų gimnazijos bibliotekai.
Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite čia.
knygu_kaledos_logotipas
FIZIKOS PARODA
Lapkričio 17 – 21 dienomis mūsų mokykloje vyko mokinių darbų paroda „Fizika aplink mus“. Jau ne pirmus metus paroda vėl pakvietė grožėtis nuostabiais I ir II klasių mokinių darbais. Fizika yra gamtos mokslas. Gamta yra visas mus supantis pasaulis. Viskas, ką mes gauname savo poreikiams patenkinti, gauname per tarpininkus, per naujausiais technologijas, nė nesusimastę, kad pamatinės jėgos yra Saulė, laukai, vanduo, oras, augalai, gyvūnai. Taigi fizika – įvairiausias keistenybes tiriantis mokslas, kurį mes sutinkame kiekviename žingsnyje.
goo
Daugiau renginio akimirkų galerijoje.
AKCIJA „TURI PER DAUG – PASIDALINK“
ass
Plačiau čia.
TARPTAUTINĖ KALĖDŲ LABDAROS MUGĖ
Lapkričio 29 d. 12 val. Vilniaus rotušėje vyks tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, kurią organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija, vienijanti Lietuvos ir užsienio moteris iš diplomatinio korpuso ir verslo bei visuomeninių organizacijų.
Visos per mugę surinktos ir prieš šventinį renginį paaukotos rėmėjų lėšos atiteks specialiojo ugdymo centrams, ligoninėms, vaikų globos namams. Šv. Kristoforo gimnazijos I ir II kl. mokiniai ir technologijų mokytojos taip pat prisijungė prie šios gražios iniciatyvos. Jų padaryti angeliukai džiugins mugės lankytojus, kaip ir dar beveik trisdešimties šalių atstovų darbai. Lankytojai bus kviečiami paskanauti ir įsigyti tradicinių šventinių valgių bei namus papuošti rankų darbo
kūriniais.
Visus kviečiame apsilankyti.
bendra
Daugiau darbelių rasite čia.
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS
Lapkričio 20 d. Meno kuopa dalyvavo edukaciniame „Vartų“ galerijos užsiėmime, skirtame Niujorke gyvenančio, instaliacijos, tapybos ir koliažo srityje dirbančio lietuvių menininko Aido Bareikio personalinei parodai „Aido kondicionierius“.
NUO
Daugiau renginio akimirkų galerijoje.
MOKINIŲ KALĖDINIS SVEIKINIMAS
Kalėdinio sveikinimo akimirkas galite peržiūrėti galerijoje.
KALĖDINĖ POPIETĖ GERAI BESIMOKANTIEMS MOKINIAMS
Gruodžio 18 d. 14 val. aktų salėje gerai besimokantiems mokiniams vyko kalėdinė popietė. Mokinių sąrašas.
KNYGŲ DOVANOJIMO ŠVENTĖ „KNYGŲ KALĖDOS“
Iš tikrųjų Kalėdos prasideda tada, kai pagalvojame apie kitus. Nesvarbu, kokio dydžio ir kiek kainuoja mūsų dovana. Dovana yra dėmesys.
Antradienį, gruodžio 16 d., gimnazijoje įvyko graži knygų dovanojimo šventė „Knygų Kalėdos“. Gimnazistai ir mokytojai dovanojo knygas bibliotekai ir dalijosi mintimis apie knygose atrastus išminties lobius bei įgytas dvasines vertybes.
Dėkojame visiems mūsų gimnazijos moksleiviams ir mokytojams, dalyvavusiems prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir dovanojusiems bibliotekai knygas bei Kalėdų nuotaiką. Padėka moksleiviams ir mokytojams. Bibliotekininkės Miglė ir Margarita.
mes
Daugiau renginio akimirkų galerijoje.
TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA
2014 m.lapkričio 12 d. gimnazijos 2 – okai paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną – kartu kurkime TOLERANCIJOS KNYGĄ. Gimnazistai visą savaitę ruošėsi skirtingai ir kuo įdomiau sudėti mintis,piešinius, nuotraukas, aplikacijas į savo klasės tolerancijos knygą. Renginio metu, kurį aktų salėje vedė istorijos mokytoja B. Šlekienė, kiekviena klasė susirinkusiems pristatė savo klasės Tolerancijos knygą, papasakojo, koks knygos turinys ir tikslai.
Gimnazistai padarė išvadą, kad vienintelis kelias gyventi vieniems šalia kitų – išmokti pripažinti skirtumus, turėti kuo daugiau žiūros kampų. Tolerancijos dienos organizatoriai
tituline
Daugiau renginio akimirkų galerijoje.
AR RŪŠIUODAMI ATLIEKAS TAUPOME?
Kaip galima linksmai ir nuotaikingai rūšiuoti? Vilniaus moksleiviai žino! Rugsėjo–spalio mėn. Vilniaus miesto 7–12 klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Rūšiuoju atliekas – taupau“ ir kūrė edukacinius filmukus apie atliekų rūšiavimą. Lapkričio 27 d. 14 val. Vilniaus mokytojų namuose, didžiojoje salėje (Vilniaus g. 39), vyks baigiamasis renginys, kurio metu bus apdovanotos net 10 komandų, sukūrusios geriausius filmukus.
Iki lapkričio 18 dienos balsuokite už labiausiai patikusius filmukus internete.Daugiau informacijos rasite čia.
PYRAGŲ DIENA
Lapkričio 6 d. TV3 kviečia švęsti Išsipildymo akcijos įkvėptą ir tradicija jau tapusią Pyragų dieną. Tądien visi yra kviečiami kepti pyragus, neštis juos į darbą ar mokslo įstaigą, pyragų gabalėlius raginami pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas aukoti Išsipildymo akcijai. Taip originaliai ir su meile kiekvienas galės padėti sunkiai sergantiems, likimo nuskriaustiems vaikams.
Šv. Kristoforo gimnazija taip pat prisidėjo prie šios kilnios iniciatyvos.
11
Daugiau akimirkų galerijoje.
SUSITIKIMAS
Lapkričio 5 d., mūsų gimnazijoje įvyko vyresniųjų klasių gimnazistų susitikimas su legendiniu roko grupės „Antis“ lyderiu, architektu, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariu, visuomenės veikėju Algirdu Kaušpėdu arba savita pilietiškumo pamoka tema „Zombiai puola Lietuvą“. Kartu atvyko ir mūsų gimnazijos alumnas, Diasporos ekspertų tinklo „Globalios Lietuvos Lyderiai“ steigėjas ir valdybos narys Mykolas Lepeška.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Dainora Eigminienė, sveikindama svečius, pasidžiaugė puikia proga pabendrauti, pajusti charizmatiškos asmenybės galią, mokytis savarankiškai mąstyti ir kurti savo laisvę.
Gimnazistams patiko pokalbio autentiškumas, minties laisvė, svečio artistiškumas.
tit1
Daugiau akimirkų galerijoje.

 

Daugiau naujienų rasite archyve.