Sausis – Vasaris

PROJEKTAS „GIMNAZIJA 3D ERDVĖJE“
Vasario 26 – 27 d. pristatytas informacinių technologijų projektas „Gimnazija 3D erdvėje“, kuriam vadovavo mokytojas Darius Bakšys. Tai pirmų ir ketvirtų gimnazijos klasių mokinių darbas.

Jo metu pirmų gimnazijos klasių mokiniai, naudodamiesi rašyklės programa, parengė mokyklos elementus: langus, sienas, duris, laiptus bei sujungė juos į visumą – mokyklos maketą.

Ketvirtų gimnazijos klasių mokiniai, naudodamiesi programa Google Sketch, suprojektavo mokyklos 3D vaizdą iš visų jos pusių.

link

Daugiau projekto nuotraukų galerijoje.
VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS
Vasario 16 dienai paminėti gimnazijoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjimas. Pirmąją pamoką visų klasių moksleiviai pradėjo klausydamiesi ir dainuodami tautines dainas. Tiek moksleiviai, tiek mokytojai pajuto visus jungiantį vienybės jausmą.

Antrų klasių mokiniai rašė laiškus – sveikinimus Vasario 16 – osios proga savo artimiesiems ir draugams. Juos rašant buvo mąstoma ne tik apie pilietinę poziciją, bet ir apie raštingumo ir dailyraščio reikšmę.

Vasario 13 d. šiuos laiškus skaitė jų autoriai, lietuvių kalbos ir literatūros bei istorijos mokytojos kalbėjo apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos reikšmę jauno žmogaus gyvenime, istorinę ir kultūrinę to meto šalies situaciją.

032
Daugiau renginio akimirkų galerijoje.
BAIGĖSI AKCIJA „METŲ KNYGOS RINKIMAI 2013“
Mūsų gimnazijos skaitytojai išrinko suaugusiųjų Metų knygą. Nugalėtoja tapo Sigito Parulskio knyga „Tamsa ir partneriai“ („Alma littera“). Už ją balsavo daugiau nei pusė visų balsavusių gimnazijos bendruomenės narių.

Antroje vietoje liko Andriaus Tapino knyga „Vilko valanda“ („Alma littera“), trečioje – Aistės Kisarauskaitės noveletės „39 salto mortale“ („Apostrofa“).

Džiaugiamės, kad galime išskirti ir pasveikinti aktyviausius akcijos „METŲ KNYGOS RINKIMAI 2013“ dalyvius, moksleivius:
Deividą Zaliecką (1b kl.) ir Simoną Aukštulevičiūtę (1d kl.);
Auksę Vizeraitę, Arūnę Ulvydaitę, Ugnę Rumšaitę, Gytautę Ivanauskaitę (2f kl.) ir Dominyką Čygą (2d kl);
Rusnę Dapkutę, Agotą Stankevičiutę, Evaldą Meškonį (3a kl.);
Gintarę Vaicekauskaitę, Rūtą Stankevičiūtę, Karoliną Kručelytę (3b kl.);
Eglę Lakytę, Ievą Daugėlaitę, Tautvydą Bokmotą (4f kl.).

Norime pasidžiaugti ir pasveikinti visas penkias knygas perskaičiusias mokytojas Dalią Čiupailienę, Vidą Ruškytę, Jūratę Jašinskienę, Jolantą Jusienę, Aureliją Linartienę ir 4f kl. moksleivę Nirmedą Danieliūtę.

Sveikiname Metų knygos rinkimų akcijoje aktyviausiai skaičiusią klasę – 3a (pagal skaityklos knygų išdavimo duomenis)!

Tikimės, kad knygas skaitysime visuomet. Tik ši tradicinė akcija tebūna aukštosios kultūros impulsu.

tamsa_ir_partneriai_3
SVEIKINIMAS
Sveikiname II b klasės mokinę Emiliją Dūdaitę (mokyt.Vita Ščerbanienė), respublikiniame moksleivių dailės konkurse „Margas gyvenimo ratas“, skirtame Kristijono Donelaičio 300 – osioms gimimo metinėms, užėmusią I vietą šrifto kompozicijos kategorijoje.
image0011

FILMŲ KONKURSAS „PROFESIJŲ ŠOU“
Šių metų vasario 5 dieną trys mūsų gimnazijos mokinės – Odeta Kizytė, Emilija Ivaščuk bei Karina Isačenkova – dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų filmų konkurse „Profesijų šou“, kurį suorganizavo Gabijos gimnazijos mokiniai savanoriai.

Šiame konkurse dalyvavo 6 mokyklos: Vilniaus Balsių pagrindinė mokykla, Vilniaus technologijų ir verslo mokymo centro Transporto ir verslo skyrius, Vilniaus M. Daukšos vidurinė mokykla, Vilniaus Gabijos gimnazija, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Administravimo ir paslaugų skyrius ir, žinoma, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija, konkurse pelniusi pirmą vietą.

Renginio metu mūsų mokyklos mokinės bei jas lydėjusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Martyna Jonaitytė peržiūrėjo visų dalyvavusių mokyklų kurtus filmukus bei juos vertino, susipažino su režisieriumi Armu Rudaičiu ir dalyvavo praktinėje dalyvių veikloje.

kuk
SVEIKINAME
Gimnazijoje įvyko Meninio skaitymo konkursas. Sveikiname visus laureatus.

Vasario 6 d. gimnazijai Vilniaus miesto ture atstovaus geriausiais pripažinti skaitovai – Inga Valionytė, 4c, Simonas Laužikas, 3a (mokyt. D.Eigminienė).

Inga Valionytė, 4c mokinė, laimėjo I-ąją vietą (esė sekcijoje) Vilniaus filologų konkurse ir Lietuvos ture atstovaus Vilniaus miestui (mokyt. D.Eigminienė).

OLIMPIEČIŲ IŠLYDĖJIMAS
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė išlydėjo Lietuvos olimpiečius į XXII žiemos olimpines žaidynes, kurios vyks vasario 7-23 d. Sočyje. Prezidentė sportininkams įteikė Lietuvos trispalvę, palinkėjo sėkmės ir tvirtybės siekiant sporto laimėjimų bei garsinant Lietuvos vardą.

Tarp Lietuvos olimpiečių ir Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos vienuoliktokas, perspektyviausiu Lietuvos kalnų slidininku laikomas, Rokas Zaveckas. Jis neturi lygių tarp bendraamžių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

Visa gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, didžiuojasi, linki sėkmės ir stiprybės.

hy
Skaityti daugiau delfi.lt ir lrytas.lt

 

MOKINIŲ DĖMESIUI!
Penktadienį (sausio 24 d.) mokykloje vyks Vilniaus miesto fizikų olimpiada, todėl mūsų mokiniams pamokų nebus.
DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS KONKURSO ATRANKOS TURAS
Sausio 14 d. Vilniaus šv.Kristoforo gimnazijoje surengtas Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurso Vilniaus regiono atrankos turas. Atrinkti visų (solisto, dueto, ansambio) nominacijų dalyviai, atstovausiantys Vilniaus miestui šalies etape.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius, Ingą Valionytę 4c, Aleksandr‘ą Kovzan 3b, Matą Čiplį 4c ir Igną Stanevičių 4f, tapusius laureatais ir laimėjusius II –ąją vietą ansamblio nominacijoje(rengė mokytoja D.Eigminienė).

sita
Daugiau galerijoje.

 

SAUSIO 13 – OJI – LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA
Šios mūsų tautai ir valstybei svarbios dienos paminėjimą organizuoja svarbiausios valstybės institucijos, visuomeninės organizacijos ir kt. institucijos. Šiai datai paminėti tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių rėžimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti organizavo pilietinį veiksmą “atmintis gyva, nes liudija” , kurio metu švietimo įstaigas sausio 13-tąją kvietė uždegti žvakutes languose. Šiame veiksme dalyvavo ir mūsų mokykla.

Taip norima pagerbti tądien už mūsų visų laisvę žuvusius bendrapiliečius ir atkreipti savo bendruomenės dėmesį į šios datos svarbą mūsų valstybės istorijai ir jos žmonėms.

Vieniems – tai istorijos faktas vadovėlyje, tėvų ir artimųjų pasakojimai apie tamsią ir baisią naktį, vieningą Lietuvos šeimą, turinčią vieną tikslą – atkovoti laisvę ir nepriklausomybę, kitiems – patirtys ir išgyvenimai, nes gyveno laisvės dvasia, viltimi gynė ištikimybę savo kalbai ir tikėjimui.

Visiems – svarbu, nes Tėvynė – juk mes patys.

asasas
Daugiau galerijoje.

 

SVEIKINAME
Moksleivių kūrybinių darbų parodoje – konkurse „Kalėdinis žaisliukas – būk saugus, ekonomiškas, ekonomiškas“ IId klasės mokinė Gayana Kalnikaitė užėmė I – ąją vietą.
Jai įteiktas Dovanų kuponas („B“ kat. vairavimo kursai mokymuisi vairavimo mokykloje „AUTOLOGIJA“).
Sveikiname nugalėtoją.
S
Daugiau renginio akimirkų galerijoje.

 

KVIETIMAS DALYVAUTI RINKIMUOSE
logotipas - Copy
Apie akciją
Suaugusiųjų knygos
Plakatas 2013