PIT 2017-2018 renginiai

KOMANDOS FORMAVIMAS

Viena iš svarbiausių sėkmingos karjeros kompetencijų- gebėjimas dirbti komandoje. Kodėl jis svarbus, kaip ugdyti šį gebėjimą, pirmų klasių gimnazistai sužinojo ugdymo karjerai užsiėmime „Komandos formavimas“, kurį vedė ISM universiteto studentai. Mokiniai diskutavo, atliko praktines užduotis. Šis užsiėmimas buvo naudingas pirmokams, nes jų klasių kolektyvai nauji- buvo puiki proga geriau pažinti vieniems kitus, išmokti mokytis ir dirbti komandoje.

(FOTO)

EUROPOS PROFESINIŲ GEBĖJIMŲ SAVAITĖ

Europos profesinių gebėjimų savaitės metu lapkričio 23d. IIe klasės mokiniai lankėsi Vilniaus verslo paslaugų darbuotojų profesinio rengimo centre. Antrokai susipažino su čia įgyjamomis specialybėmis, mokymosi sąlygomis, dirbtuvėmis ir kabinetais.

Centro atstovai pristatė dailiųjų tekstilės, odos dirbinių, masažisto, higieninės kosmetikos, auklės specialybes, papasakojo apie įsidarbinimo galimybes. Merginos dalyvavo kosmetikos ir makiažo pamokėlėje.

(FOTO)

SUSITIKIMAS

Daugelis mūsų gimnazijos abiturientų jau yra apsisprendę, ką studijuos, kokią profesiją rinksis, bet dėl besikeičiančios bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarkos mokiniams kyla daug klausimų: kaip vyks priėmimas 2018 metais, kokius abitūros egzaminus rinktis, kaip bus skaičiuojamas konkursinis balas?- į šiuos ir kitus svarbius klausimus spalio 12d. atsakė MRU Rinkodaros ir priėmimo skyriaus vedėjas S.Bugailiškis. Egzaminai artėja, laiko lieka nedaug, o gauta naudinga informacija padės apsispręsti, kur stoti ir ką studijuoti.