PIT 2016-2017 renginiai

,,Išsilavinimas ir karjera 2016”

Įsibėgėjus mokslo metams daugėja ugdymo karjerai veiklų ir susitikimų. Rugsėjo 29 d. Energetikos ir technikos muziejuje įmonė ,,Kalba.lt” pakvietė moksleivius į netradicinėse erdvėse vykusią studijų užsienyje parodą ,,Išsilavinimas ir karjera 2016”. Renginio metu mūsų gimnazijos ketvirtokai susipažino su studijų užsienyje galimybėmis, bendravo su užsienio universitetų atstovais ir dalyvavo pirmą kartą vykusiame karjeros interesų teste. Karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas mokiniams skaitė paskaitą apie sėkmingą karjeros pasirinkimą. Mūsų mokyklos trečiokai taip pat džiaugėsi galėję dalyvauti renginyje, nors jie dar turi daug laiko pagalvoti ir pasirinkti savo ateities kelią – studijuoti Lietuvoje ar užsienyje.

,,Studfest”

Jau tradiciniu ir labai populiariu tapęs ,,Studfest” renginys abiturientams spalio 14 d. vyko Siemens arenoje. 16 įvairių sričių atstovų pasakojo sėkmės istorijas, dalinosi įžvalgomis ir patirtimi, kaip pasirinkti studijas, kas svarbu jauno žmogaus gyvenime, kokio darbuotojo laukia šiuolaikinės įmonės ir dabdaviai. Mūsų gimnazijos abiturientai, dalyvavę renginyje, dalinosi puikiais įspūdžiais ir džiaugėsi suteikta galimybe išgirsti, pamatyti ir pasisemti naujų idėjų ateičiai ir karjerai.

,,Stoti, bet… kur?”

,,Stoti, bet… kur?” – tokiu klausimu spalio 19 d. prasidėjo abiturientų susitikimas su Mykolo Romerio universiteto atstovu Sauliumi Bugailiškiu. Dalis ketvirtokų jau tiksliai žino, ką ir kur norėtų studijuoti, kokią profesiją rinksis. Bet daugelis dar nėra tvirtai apsisprendę. Kaip vyks bendrasis priėmimas į aukštąsias mokyklas 2017 m., kokie yra reikalavimai stojantiesiems, kokius abitūros egzaminus pasirinkti, kaip skaičiuojamas konkursinis balas – tai klausimai, rūpimi kiekvienam abiturientui. Egzaminai artėja, laiko lieka nedaug, o gauta naudinga informacija padės apsispręsti – ,,žinau, kur stosiu!”