2013-2014 m. mokinių pasiekimai

Svarbiausi individualūs mokinių pasiekimai
Olimpiados mieste
Pavadinimas Mokytojo vardas, pavardė Mokinio vardas, pavardė Klasė Laimėjimas
Technologijos D. Čiupailienė Gintarė Vaiciakauskaitė IIIb 1 vieta
  D. Čiupailienė Juneta Šivickaitė IIf 1 vieta
  D. Čiupailienė Julija Nenartavičiūtė IIIa 2 vieta
Biologija D.Vasilevskienė Vilmantė Vaitekėnaitė IVb 2 vieta
Chemija I. Čerškienė Vilmantė Vaitekėnaitė IVb 3 vieta
Anglų kalba A. Gendvilytė Žilvinas Čeikauskas IIIb 3 vieta
Geografija S. Černiauskaitė Tautvydas Bokmota IVf Padėka

 

Olimpiados respublikoje
Pavadinimas Mokytojo vardas, pavardė Mokinio vardas, pavardė Klasė Laimėjimas
Technologijos D. Čiupailienė Gintarė Vaiciakauskaitė IIIb 3 vieta
  D. Čiupailienė Juneta Šivickaitė IIf 3 vieta
Chemija I. Čerškienė Vilmantė Vaitekėnaitė IVb Padėka

 

Konkursai mieste
Pavadinimas Mokytojo vardas, pavardė Mokinio vardas, pavardė Klasė Laimėjimas
46 Jaunųjų filologų konkursas D. Eigminienė Inga Valionytė IVc 1 vieta
46 Jaunųjų filologų konkursas D. Eigminienė Nirmeda Danieliūtė IVc 1 vieta
Kalėdinio žaislo
konkursas
„AUTOlogija”
D. Čiupailienė Gayana Kalnikaitė IId 1 vieta
Taudodailės
konkursas
„Sidabro vainikas”
D. Čiupailienė Gintarė Vičkačkaitė III 1 vieta
Filmų konkursas
„Profesijų šou“
M. Jonaitytė Karina Isačenkova
Odeta Kizytė
Emilija Ivoščiuk
IId 1 vieta
Dainuojamosios
poezijos
konkursas
D. Eigminienė Inga Valionytė
Aleksandr Kovzan
Matas Čiplys
Ignas Stanevičius
IVc
IIIb
IVc
IVf
2 vieta
Naujametinių
atvirukų
konkursas
D. Bakšys J. Trišauskas II 2 vieta
K. Donelaičio 300-
ųjų metinių
paminėjimo
rašinio konkursas
M. Jonaitytė Karina Isačenkova IId 2 vieta
K. Donelaičio 300-
ųjų metinių
paminėjimo
rašinio konkursas
J. Smirnova Elena Lašaitė IVe 2 vieta
Taudodailės
konkursas
„Sidabro vainikas”
D. Čiupailienė Ieva Sruogiūtė IIe 3 vieta
Taudodailės
konkursas
„Sidabro vainikas”
D. Čiupailienė Ugnė Rumšaitė IIe 3 vieta
K. Donelaičio 300-
ųjų metinių
paminėjimo
rašinio konkursas
D. Šekštelytė-
Kriukienė
Aurelija Grubytė IVb 3 vieta
Naujametinių
atvirukų
konkursas
D. Bakšys A. Strela IV 3 vieta
Rusų kalbos
raiškiojo skaitymo
konkursas
I.Stalenienė E.Lanevskaja IIIa 3 vieta
Rusų kalbos
raiškiojo skaitymo
konkursas
I.Stalenienė A.Kovzan IIIb 2 vieta

 

Konkursai respublikoje
Pavadinimas Mokytojo vardas, pavardė Mokinio vardas, pavardė Klasė Laimėjimas
Dailės konkursas „Margas gyvenimo ratas“ V. Ščerbanienė E. Dūdaitė IIb 1 vieta
Dainuojamosios poezijos konkursas D. Eigminienė Inga Valionytė
Aleksandr Kovzan
Matas Čiplys
Ignas Stanevičius
IVc
IIIb
IVc
IVf
2 vieta

Visi pasiekimai talpinami rašyklės faile.