2011-2012 m. mokinių pasiekimai

Svarbiausi individualūs mokinių pasiekimai
Olimpiados mieste
Pavadinimas Mokytojo vardas, pavardė Mokinio vardas, pavardė Klasė Laimėjimas
Istorija S.Džiavečkaitė I.Sadauskaitė IV
IVa
VI vieta
Fizika V.Belous V.Vaitekėnaitė II III vieta
Matematika M.Raudonienė S.Bendinskas I Pagyrimo raštas
Matematika M.Raudonienė V.Vaitekėnas III III vieta
Matematika V.Groblienė B.Opeikis IV III vieta
Chemija R.Skaudžius D.Prialgauskas I Pagyrimo raštas
Biologija D.Vasilevskienė V.Malūnavičius III III vieta
Biologija D.Vasilevskienė V.Vaitekėnaitė II III vieta
Rusų kalba N.Kareivienė Faina Jaroš II XVIII vieta
Vokiečių kalba E.Adomaitienė N.Danieliūtė II X vieta
Prancūzų kalba A.Baranovskaja L.Grigonytė IV XIX vieta
Technologijos O.Belickaitė-
Petrauskienė
E.Šeduikis II II vieta
Technologijos D.Čiupailienė I.Sadauskaitė IV I vieta
Technologijos D.Čiupailienė L.Jankaitytė IV I vieta
Technologijos
(„Mano kūrinys
Lietuvos muz.“)
D.Čiupailienė I.Sadauskaitė IV II vieta
Technologijos
(„Mano kūrinys
Lietuvos muz.“)
D.Čiupailienė L.Jankaitytė IV III vieta
Konkursai
Pavadinimas Mokytojo vardas, pavardė Mokinio vardas, pavardė Klasė Laimėjimas
Vilniaus mokinių
meninio skaitymo
konkursas
D.Eigminienė Ieva Sadauskaitė
Emilija Vaiginytė
Gintė Marija Gylytė
Dominykan Čiplytė
Laurynas Jurgelis
Rokas Šimkevičius
Edita Kaškevičiūtė
III-IV III vieta
Vilniaus mokinių
dainuojamosios
poezijos konk.
D.Eigminienė Dominyka Čiplytė IIId II vieta
Vilniaus mokinių
dainuojamosios
poezijos konk.
D. Eigminienė Gintė Marija Gylytė
Emilija Vaiginytė
Dominyka Čiplytė
IIId II vieta
Vilniaus mokinių
dainuojamosios
poezijos konk.
D. Šekštelytė Martynas Paškauskas
Marija Garnak
III III vieta
Vilniaus miesto
jaunųjų
filologų konk.
D.Šekštelytė Aurelija Grubytė IIb II vieta
Konstitucijos
egzaminas
B.Šlekienė Justina Kaubrytė IId Padėkos raštas
Vilniaus miesto
konkursas
„Sveikuolių
sveikuoliai“
D.Vasilevskienė Andrius Bondorovas
Agnė Ganytė
Vaida Linartaitė
Donatas Prialgauskas
Vilmantė Vaitekėnaitė
IIIc
IIIc
IIIc
Ic
IIb
II vieta
Angliškų dainų
konkursas
A.Linartienė Dominykas Markevičius IVe I vieta
Puodelio pasaka D.Čiupailienė      

Visi pasiekimai talpinami rašyklės faile.