Kovas – Balandis

VELYKINIS SVEIKINIMAS
vel
I-II kl. merginų Velykinius papuošimus galite peržiūrėti galerijoje.
SVEIKINIMAS
Sveikiname IV b klasės mokinę Vilmantę Vaitekėnaitę Vilniaus miesto biologijos olimpiadoje užėmusią II vietą (Mokytoja Diana Vasilevskienė).
VIZITAS ŪKIO MINISTERIJOJE IR VŠĮ „VERSLI LIETUVA“
2014 m. kovo 27 d. Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos II klasių mokiniai drauge su ekonomikos mokytoja Lijana Pociene lankėsi Lietuvos Respublikos ūkio ministerijoje ir VšĮ „Versli Lietuva“, susitiko su šių įstaigų atstovais.

Pirmoje vizito dalyje moksleiviai susipažino su ministerijos veikla, darbo organizavimu, struktūra. Mokiniams buvo suteikta informacija apie pasirengimą euro įvedimui Lietuvoje, inovacijų plėtrą ir apie valstybės pagalbą kuriant ir vystant verslą bei verslumą.

Antra vizito dalis vyko VšĮ „Versli Lietuva“ patalpose. Dalyviai iš arti susipažino su verslo kūrimo ir vystymo, eksporto skatinimo būdais ir priemonėmis.
Nuoširdžiai džiaugiamės suteikta galimybe ir dėkojame Ūkio ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ atstovams už puikų priėmimą.

photo 3
Daugiau ekskursijos akimirkų galite peržiūrėti galerijoje.
METODINĖS DIENOS PASAULIS PAGAL KRISTIJONĄ DONELAITĮ
Penktadienis. Kovo 28 d. Refleksija.
tituline

Daugiau renginio akimirkų galite peržiūrėti galerijoje.
Ketvirtadienis. Kovo 27 d. Ketvirtokai.
donelaitis_virs
Daugiau renginio akimirkų galite peržiūrėti galerijoje.
Trečiadienis. Kovo 26 d. Trečiokai.
tit
Daugiau renginio akimirkų galite peržiūrėti galerijoje.
Antradienis. Kovo 25 d. Antrokai.
mok

Daugiau renginio akimirkų galite peržiūrėti galerijoje.
Pirmadienis. Kovo 24 d. Pirmokai.
max

VILNIAUS MIESTO TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOS LAIMĖTOJAI
1.Juneta Šivickaitė , IIf klasė, I vieta ir VDA tekstilės katedros prizas.
2. Gintarė Vaicekauskaitė, IIIb klasė, I vieta ir Kūrybiškiausio darbo autorė.
3. Julija Nenartavičiūtė, IIIa klasė, II vieta ir VPU tekstilės katedros prizas.

Juneta ir Gintarė balandžio mėnesį dalyvaus respublikinėje technologijų olimpiadoje Kaune.

mik
Laimėtojų darbus galite peržiūrėti galerijoje.
TARPMOKYKLINĖS TINKLINIO VARŽYBOS
2014 m. kovo 4 – 13 dienomis vyko Vilniaus miesto Olimpinio festivalio 65-os tarpmokyklinės vaikinų tinklinio varžybos. Mūsų gimnazijos vaikinų komanda iškovojo III-ąją vietą (komandos vadovė mokytoja J. Bėtienė).
Sveikiname komandos žaidėjus:
Beną Augustaitį Ia,
Andrių Vaitkų Ia,
Dominyką Petrauską Ib,
Niką Varną Ib,
Marių Pilipavičių Ib,
Augustą Vaskiną Ib,
Simoną Petkų Ic,
Adomą Petrauską Ic,
Jurij Abramov Id,
Sonį Vaičiūną Ie.

tinkl
Daugiau varžybų akimirkų galerijoje.
SUSITIKIMAS SU PROFESORIUMI VYTAUTU LANDSBERGIU
2014 m. kovo 13 d. šv. Kristoforo gimnazijoje įvyko susitikimas su Europos Parlamento nariu, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininku, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataru profesoriumi Vytautu Landsbergiu.
Šiltai sutiktas gimnazijos bendruomenės narių, Vytautas Landsbergis pravedė pilietiškumo pamoką, pasidalino savo mintimis apie Europos ateitį, apie žmogaus gyvenimo vertybes.

tit

KOVO 11 – OJI – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA
Įvertinkime, ką jau esame pasiekę, stiprinkime savo gyvąjį patriotizmą ir puoselėkime pilietiškumo daigus.

LU

ŠIMTADIENIS
Gimnazijoje įvyko tradicinė vyresniųjų klasių mokinių šventė – Šimtadienis. Vienuoliktokai pabrėžė, kad svajonė neturi kainos ir ji viena mus laiko pririšusi prie gyvenimo. Tik ta svajonė be jokios logikos.
Dvyliktokų testamentinis priesakas jauniesiems – siekite tikrumo, dvelkiančio žalių mėtų kvapu, neeikvokite savo gyvenimo imitacijoms, miesčioniškiems siekiams.

TIT
UŽGAVĖNĖS
Darbo reik, nės taip kožnam Dievs paliepė valgyt,
Valgio reik, kad dirbančius syla nepamestų.
<...>
Valgyk sveiks dešras, iš kruopo sau pasidaręs.
<...>
Juk žinai, koks kūds daugsyk pavasario čėsas.
(K. Donelaitis)

Anksčiau būdavo paprotys sekmadienį prieš Užgavėnes mėsos valgyti triskart, pirmadienį – šešiskart, o antradienį, per Užgavėnes, – net dvylika kartų, kad „per visus metus būtum riebus, sotus ir sveikas“.

Antradienį, kovo 4 dieną, gimnazijos bendruomenė dainuodami ir šokdami varė žiemą iš kiemo, sunaikino jos negandas – sudegino Morę – bei kvietė pavasarį.

pirmas
Daugiau renginio nuotraukų galerijoje.